نسخه قابل چاپ
نسخه چاپی
کد خبر : 8048 زمان انتشار : 13 اسفند 1391 16:32:51
ستارگاني كه با فيلمهاي ترسناك به شهرت رسيدند (تصاوير)
هر چند برخي از آنها نخستين تجربه سينمايي خود را در نوجواني داشته اند ولي همان نيز در يك فيلم ترسناك و دلهره آور بوده است.
ستارگاني كه با فيلمهاي ترسناك به شهرت رسيدند (تصاوير)

گروه بين الملل سينما خبر ؛ برخي از بازيگران درجه اول هاليوود استارت كاري خود را با جيغ و فرياد در فيلمهاي ترسناك آغاز كرده و از آن به بعد بود كه به بازيگري معروف در عرصه سينما تبديل شدند. ممكن است باعث تعجب شود اگر متوجه شويم كه بازيگراني همانند «جاني دپ»،‌‌‌ «جنيفر انيستون» ، «جورج كلوني» ، «جيمي لي كرتيس» ، «تام هنكس» و حتي «براد پيت» با حضور در فيلمهاي ترسناك به ستاره تبديل شدند.هر چند برخي از آنها نخستين تجربه سينمايي خود را در نوجواني داشته اند ولي همان نيز در يك فيلم ترسناك و دلهره آور بوده است.

 

فهرست ستارگاني كه با فيلمهاي ترسناك به شهرت رسيدند به شرح زير است :

 

«براد پيت» در فيلم (Cutting Class)

 

اولين نقش مهم و اصلي «براد پيت‌» در فيلم (Cutting class) و ايفاي نقش يك بازيكن تيم بسكتبال دبيرستان بود. در اين فيلم «پيت» با يك بازيكن سال بالايي دبيرستان كه اقدام به كشتن تك تك دانش آموزان مدرسه مي كند ، مواجه مي شود.

 

 

«جيمي لي كرتيس» در فيلم «هالووين»

 

هر كسي مي داند كه «كرتيس» قدرت صداي خود را (در كنار آغاز بازيگري) در فيلمهاي ترسناك هالووين 1 و 2 قوي كرد و در «هالووين 3»‌ كاملا حرفه اي شد.

 

 

«جورج كلوني» در فيلم «بازگشت به اوج ترس» (Return to Horror High)

 

«كلوني» در اوايل نوجواني با بازي در فيلم «بازگشت به اوج ترس» نقش دانش آموزي را ايفا مي كند كه در رويارويي با قاتلي به نام «هچت فيس» كشته مي شود. او با همين نقش به سينما معرفي شد.

 

 

«جاني دپ» در سريال تلويزيوني «كابوس خيابان الم»

 

آغاز موفقيت «دپ» زماني بود كه در مجموعه كابوس خيابان الم به دست «فردي كروگر» كشته شد.

 

 

«تام هنكس» در فيلم «او مي داند تو تنهايي»

 

«تام» اولين فيلم سينمايي خود را در نقش قاتلي ظاهر شد كه عروسها را به قتل مي رساند . اين نقش قرار بود در آخر ماجرا از بين برود ، ولي كارگردان آنچنان از اين نقش خوشش آمده بود كه ترجيح داد ، او را زنده نگه دارد.

 

 

«جنيفر انيستون» در مجموعه (Leprechaun)

 

«انيستون» در اين فيلم تا جايي كه امكان داشت جيغ زد و فرار كرد. او با ايفاي نقش منفي «لپريكان»‌ به سينما وارد شد . «لپريكان»‌ شخصيتي منفي است كه براي بدست آوردن طلا ،‌ انسانهاي زيادي را از لب تيغ مي گذراند.

 

 

«ماتيو مك كانايي» و «رني زلوگر» در فيلم «كشتا تگزاس»‌

 

«كانايي» و «رني زلوگر» در كنار دانش آموزان ديگر سفري را به داخل جنگل آغاز مي كنند و در آنجا با موجودي شبيه به انسان مواجه مي شوند.

 

 

«اشلي بل»‌ در فيلم «جن گير2»

 

آغاز سينمايي «بل» نسبت به بقيه ستاره ها پررنگ تر بود. او در نخستين حضورش در نقشي ماندگار ظاهر شد.

 

 

توسط : کاربر مهمان

89 بازدید
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :

پايگاه اطلاع رساني صد خبر بازار خبر  سینما خبر دريچه خبر نور نیوز